Home / aktualności / Pokaz spektaklu "Perechodnik/Bauman" w grudniu

Pokaz spektaklu "Perechodnik/Bauman" w grudniu

16 grudnia w ramach festiwalu re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej pokażemy spektakl „Perechodnik/Bauman”.
start: godz. 19.30
wstęp wolny
W SYSTEMIE REZERWACJI ORGANIZATORA FESTIWALU NIE MA JUŻ WOLNYCH WEJŚCIÓWEK, JEDNAKŻE POSTARAMY SIĘ ZNALEŻĆ MIEJSCE TAKŻE DLA TYCH, KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ OBEJRZEĆ NASZ SPEKTAKL W OSTATNIEJ CHWILI. ZAPRASZAMY!

Poza tym w ramach festiwalu re:wizje zapraszamy do siedziby Komuny Otwock na:

Angels of Stealth / Anioły w kamuflażu
[14.12, g. 19.30 i 15.12, g. 19.00 ]
W pokoju hotelowym zmęczona telewizyjnymi obrazkami Léon tworzy swój własny świat cieni. ITinErrant to dalszy ciąg eksperymentu określanego przez Rodneya Place’a jako „interferencja filmu”. Zajrzyj za potraktowaną żelazkiem kurtynę…

Chelsea-hotel-eastside.com Cyber Production House
Chelsea-hotel-estside.com cyberdom produkcyjny został założony przez Rodney’a Place, międzynarodowego artystę multimedialnego, aby do 2009 roku wspierać produkcję jego projektu „Angels of Stealth”. Kolejne produkcje domu są rezydenturami w wirtualnym hotelu, które we współpracy z performerami prowadzą do stworzenia zróżnicowanych formalnie odsłon projektu.

Rezerwacja wejściówek: http://www.rewizjewarszawa.pl/page/reservations/new?article_id=161

Akademia Ruchu, Chińska lekcja
[16.12, g. 21]
Na przygotowaną do prezentacji publicznej całość składa się szereg performances, krótkich wystąpień pięcioosobowego zespołu, trwających od pięciu do dziesięciu minut. Ich podstawową cechą jest jedność formalna wywodząca się z rozwijanych od trzydziestu lat poszukiwań AR w obszarze języka wizualnego teatru.
Swobodne działanie grupy przechodzącej od prywatności do skondensowanej, wymagającej niezwyczajnej sprawności fizycznej akcji plastycznej jest jedną z cech teatru zachowań – jak określa swą praktykę twórczą Akademia Ruchu.
Podobnie jak w większości realizacji AR, również i w tym przypadku doświadczenie formalne nie wyklucza społecznego odniesienia komunikatu, a wprost przeciwnie – służy wydobyciu jego podtekstu.

Rezerwacja wejściówek:

http://www.rewizjewarszawa.pl/page/reservations/new?article_id=89

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x