Co-2-tygodnie-show: Electro koopala

21 czerwca, w najkrótszą noc w roku, wierni starym obyczajom, gromadnie szukamy kwiatu paproci. Wszystkich znudzonych masowymi nadwiślańskimi imprezami Komuna Otwock zaprasza na Electro Kupałę – potańcówkę, na której przygrywać będą bardzo fajne zespoły elektro. Może właśnie na Lubelskiej 30/32 znajdziecie złoty kwiat?

wstęp wolny
na miejscu bar

Zagrają:
Pink Bazooka
Projekt Pink Bazooka to mieszane electro duo z Warszawy – Bazooka Boy aka Szupla, SZUm, czy po prostu Szu, działający w formacjach Bauagan Mistrzów, Primitivo, Dysmorfofobia, a także w Komunie Otwock, muzyk i producent, oraz na wokalu Lady Pinky, czyli Marianna Wybieralska, znana ze swoich live aktów z wieloma DJ-ami, wokalistka Ulicy Krokodyli.
http://www.myspace.com/pinkbazooka

Times New Roman
Times New Roman to melancholijne disco w starym dobrym stylu… Na co dzień TNR tworzą dwaj muzycy: Romano Mazzante i Nick Valentino, ale tym razem czeka nas nietypowe zupełnie show, bo bez Nicka Valentino, gościnnie wystąpi za to Dieter Ruchbaum.
http://www.myspace.com/onlytimesnewroman 

DJ SZUm
SZUm zapodaje electro, clash, tech-house i pochodne w okolicach Gigolo rec., Disko B, Kitty-Yo, Clone, miksując utwory m.in. Miss Kittin, Fischerspoonera, Dj-a Hella, Felixa Da Housecat, Peaches, Tomcrafta. Można to odczuć w jego typowo zabawowych electroclash-owych setach, opartych na transowych utworach z melodyką i wokalami, dzięki którym – wplatając pomiędzy bity tworzone przez siebie – potrafi wyciągnąć na parkiet każdą publiczność.
http://www.myspace.com/szupla

Kozmikos + Szybkie Rence
Czyli dwa muzyczne wcielenia Komuny Otwock.

Wideo – Patrycja Petryk
Pierwszej wiosny po stworzeniu świata Księżyc ożenił się ze Słońcem. Po nieprzespanej nocy poślubnej Słońce wstało i uniosło się nad horyzontem. Co było dalej? Czemu Słońce i Księżyc – jak woda i ogień – są wrogami? Czy zawsze nimi pozostaną? – wideo Patrycji Petryk. 

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x