Home / aktualności / My kobiety [7 marca, g. 18.00]

My kobiety [7 marca, g. 18.00]

Komuna Otwock / Komuna Warszawa zaprasza na akcję "My kobiety" oraz spotkanie o charakterze warsztatowym "Dlaczego fajna babka mówi, że nie jest feministką? Jak sprzedać feministyczny przekaz nieprzekonanym?". Warsztat poprowadzi Grzegorz Lindenberg .

Start, sobota, 7 marca 2009, godz. 18.00, Lubelska 30/32

Często [za często] zdarza się, że wykształcone i otwarte kobiety, niezależne ekonomicznie i mentalnie, liderki grup, swoich społeczności odżegnują się od etykietki "feministka". Słowo to ma w wielu kręgach negatywne konotacje, a społeczeństwo w większości nie odbiera właściwie feministycznego przekazu.

Podczas spotkania 7 marca chcemy zastanowić się wspólnie, czy język przekazu feministycznego jest trafny. Czy jest adekwatny i efektywny. Czy dociera do tych, którzy mogliby sprzyjać idei równouprawnienia, a tego nie robią. Czy feministyczny przekaz jest skuteczny i prowadzi do celu? Czy feminizm jest produktem, który można dobrze sprzedać?

Akcja
warsztat
dyskusje przy… [BYOB]

 

 

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x