Home / aktualności / Zestaw kulturalny dla dzieci – program

Zestaw kulturalny dla dzieci – program

Kalendarz

2-6 sierpnia (poniedziałek – piątek), godz. 11-14: warsztat plakatu pod kierunkiem Oli Kot, wykładowcy na Akademii Sztuk Pięknych. Dzieci zaprojektują plakaty, które zostaną potem wydrukowane, a najlepsze projekty zostaną rozlepione po mieście i posłużą do promocji pozostałych działań projektu;

8 sierpnia (niedziela), godz. 11-17: „dzień otwarty” na Lubelskiej 30/32, zapraszamy na skromny poczęstunek, pokaz filmu prezentującego capoeirę, a dla zainteresowanych – nauka rysunku i malarstwa pod kierunkiem Piotra Siecińskiego, wykładowcy Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych;

8 – 20 sierpnia (poniedziałek – piątek), godz. 11-14: dwutygodniowe próby do przedstawienia teatralnego pod kierunkiem Joli Denejko, aktorki o wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i związkach z „naszą” kamienicą poprzez występy w Studium Teatralnym;

23-31 sierpnia (poniedziałek-piątek), godz. 11-14: ponadtygodniowe próby do przedstawienia teatralnego o elementach tańca, prowadzone przez Anię Olejnik, byłą aktorkę Studium Teatralnego, i Nataszę Oknińską.

9-30 sierpnia (poniedziałki, środy), godz. 17- 18.30: nauka piosenek po angielsku, prowadzona przez Donalda McLeisha, artystę folkowego z Glasgow, we współpracy z Urszulą Dudziak i Miką Urbaniak. Poprzez zabawę muzyką dzieci poznają podstawy języka angielskiego.

10-31 sierpnia (wtorki), godz. 17-18.30: treningi capoeiry z zespołem Capoeira Angola, pracującym na co dzień przy Lubelskiej 30/32.

W weekend 14-15 sierpnia dzieci nakręcą film o swoim otoczeniu (podwórku, kamienicy, dzielnicy) pod kierunkiem Damiana Kocura, operatora z katowickiej szkoły filmowej.

Na wszystkie zajęcia wstęp wolny.

Każde z zajęć stanowi osobną całość i można brać udział zarówno w pojedynczych zajęciach, jak je łączyć. Przewidujemy udział grup nie większych niż 15-osobowe. W razie większej liczby zgłoszeń, pierwszeństwo będą miały dzieci z Grochowa i całej dzielnicy Praga-Południe.

Wszystkie zajęcia w kamienicy i na podwórku przy Lubelskiej 30/32 w Warszawie (obok Dworca Wschodniego).

Kontakt i zgłoszenia:

Alex Nowacki, tel. 600 031 999,

alex.nowacki@gmail.com


projekt realizowany przez

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x