RE//MIX WYJAZDOWO

Weronika Pelczyńska „Yvonne, Yvonne”, fot. Marta Ankiersztejn

Weronika Szczawińska „RE//MIX Zamkow – 2 albo 3 rzeczy, które o niej wiem”: 14 grudnia, godz. 19, Kraków, Stary Teatr (Nowa Scena)

Weronika Pelczyńska „Yvonne, Yvonne” (RE//MIX Yvonne Rainer): 20 grudnia, godz. 20, Bytom, CSW Kronika

Po niedawnym pokazie RE//MIXu Alexa Baczynskiego-Jenkinsa (poprzedni tytuł „Balet Triadyczny, czyli jak budować do potęgi trzeciej?”, obecny „Displaced and Perforated”) w ramach Polskiej Platformy Tańca w Poznaniu, przyszedł czas na kolejne występy gościnne. W Krakowie będzie można zobaczyć tegoroczny RE//MIX Weroniki Szczawińskiej, poświęcony Lidii Zamkow, natomiast w Bytomiu naszą zeszłoroczną produkcję „Yvonne, Yvonne” czyli zremisowaną przez Weronikę Pelczyńską Ivonne Rainer. Na oba pokazy wstęp wolny, a ich organizatorem jest  Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego. Zapraszamy!