Home / aktualności / Jedź z Komuną// Warszawa do Amsterdamu!

Jedź z Komuną// Warszawa do Amsterdamu!

1bb11b8c5f30740f482573b24149e3e8-372x364

Weź udział w performansie w Teatrze Het Veem! Bądź importowaną publicznością!

W ostatnich latach holenderski teatr eksperymentalny traci publiczność na skutek kryzysu gospodarczego i cięć w budżecie kultury. Komuna// Warszawa chce mu przyjść z pomocą i importować publiczność z Polski. 8 marca warszawska grupa wystąpi w Amsterdamie w Teatrze Het Veem z performansem „Polish Artists Do It Cheaper!”, przygotowanym w ramach międzynarodowego projektu badawczo-artystycznego „Outside the Box”. Integralną częścią projektu będzie wyjazd do Amsterdamu grupy polskich widzów, którzy zobaczą przedstawienie i wezmą udział w towarzyszących mu wydarzeniach. W programie: performans Komuny, dyskusja, spotkanie z widzami holenderskimi, afterparty.

Udział bezpłatny. Organizatorzy zapewniają transport busem Warszawa – Amsterdam – Warszawa oraz nocleg w Teatrze Het Veem. Chętnych prosimy o przysyłanie zgłoszeń, zawierających CV oraz krótką odpowiedź na pytanie: Kto i dlaczego powinien chodzić do teatru w czasach mediów społecznościowych, których użytkownicy sami uważają się za artystów, a klikając „Dołącz”, stają się wirtualnymi uczestnikami wydarzeń?

Zgłoszenia prosimy przysyłać do 2 marca na adres: iza.zerek@komuna.warszawa.pl. O wynikach naboru poinformujemy mailowo 3 marca.

Najważniejsze informacje:

Co: spektakl Komuny// Warszawa „Polish Artists Do It Cheaper!” połączony z importem publiczności z Polski
www.komuna.warszawa.pl

Gdzie:  Teatr Het Veem, Van Diemenstraat 408-410, 1013 CR Amsterdam  www.hetveemtheater.nl

Kiedy: wyjazd 7 marca ok. godz. 22, powrót 9 marca ok. godz. 23

UWAGA: wyjazd dla osób zaprawionych w trudach podróży. Uczestników czeka ponad 10-godzinna podróż minibusem, następnie dzień w Amsterdamie, wieczorem spektakl Komuny, dyskusja i party. Nocleg przewidujemy w sali teatru na karimatach. W zamian oferujemy ekscytującą wyprawę do jednego z najciekawszych teatrów eksperymentalnych w Holandii i udział w wyjątkowej akcji performatywnej.

Spektakl odbędzie się w ramach projektu Outside The Box.
www.otb-research.com/

——————————–

Projekt finansowany jest przez Niemiecką Federalną Fundację Kultury

ksb_SW

oraz

BWS13_Logo_CMYK_mClaim

BW100_GR_SW_MWK_WEISS-2

Stadt Mannheim Kulturamt

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x