KRUKOWSKI – MARATON!

krukowski_www

11 października (niedziela), o godzinie 9.00 Studium Teatralne S/T oraz Komuna// Warszawa zapraszają na wspólne śniadanie w ramach akcji „Krukowski–Maraton”. Wydarzenie poprowadzi Grzegorz Laszuk. W roli głównej wystąpi Bartek Rączkowski – biegacz i twórca oprawy muzycznej spektakli Komuna//Warszawa. Podczas poranno-niedzielnej medytacji jej uczestnicy powtarzać i odnajdywać będą związki między słowami, obrazami i czasem – tak, jak to wielokrotnie praktykował Wojciech Krukowski w spektaklach Akademii Ruchu.

11.10.2015 (niedziela), godz. 9.00-12.59

STUDIUM/ TEATRALNE

ul. Lubelska 30/32

INFORMACJE

Kiedyś Komuna// Warszawa zapytała Wojciecha Krukowskiego o najważniejszego artystę. Krukowski odpowiedział: John Cage. Zatem metoda twórcza Johna Cage’a będzie pomostem Komuny// Warszawa do opowiedzenia o Wojciechu Krukowskim.
Czas działania odmierzy czas maratonu.

Bartek Rączkowski od wielu lat tworzy muzykę do spektakli Komuny// Warszawa. Jest też biegaczem. 11.10 biegnie w poznańskim maratonie. W akcji „Krukowski–Maraton” jego ciało będzie żywym instrumentem a bieg partyturą wyznaczającą tempo, czas i brzmienie wydarzenia. Na libretto złożą się wybrane zdania z wydawanej właśnie autobiografii Wojciecha Krukowskiego.

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x