Home / aktualności / Muzeum Społeczne na Kamionku

Muzeum Społeczne na Kamionku

muzem2_851x315_

MUZEUM SPOŁECZNE
na Kamionku
projekcja filmu i otwarcie wystawy
piątek, 14.10.2016, godz. 19
ul. Lubelska 16 (róg Berka Joselewicza)

Krzysztof Żwirblis i organizacje pozarządowe zapraszają mieszkańców Kamionka do udziału w filmie i wystawie na temat dzielnicy.

Film
Każdy z nas jest takim „muzeum”, ma własną historię i zainteresowania. Zapraszamy wszystkie osoby, które mogą nam opowiedzieć historię związaną z miejscem, w którym mieszkają, czy przedmiotem–pamiątką, pokazać własny obraz, rysunek czy fotografię.
Film kręcimy w dniach 3–11 października

Wystawa
Z udostępnionych przez Państwa eksponatów powstanie tymczasowa
wystawa, która będzie towarzyszyła projekcji filmu.

Warsztaty
Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 255 na warsztaty plastyczne w dn. 6 i 7 października (czwartek, piątek) w godz. 16.00-17.30.
Warsztaty odbędą się na terenie szkoły, a ich efekty zobaczymy na wystawie.


Działanie w ramach projektu organizacji pozarządowych „Przyjęcia! Działania dla ludzi” (Komuna// Warszawa, Strefa Wolnosłowa, Pedagodzy Teatru, ) w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Drukowanielogo-1spt-logozrzut-ekranu-2016-09-28-o-11-03-45

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

szyld_herb_syr_polblock-menu-menu-rewitalizacja

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x