Muzeum Społeczne 3

Krzysztof Żwirblis i Komuna// Warszawa zapraszają mieszkańców Warszawy, a szczególnie Kamionka i Grochowa na trzecie Muzeum Społeczne – wernisaż wystawy pamiątek i prac powstałaych podczas warsztatów oraz premierowy pokaz filmu o mieszkańcach tej części miasta i ich historiach.

19.00, 21 stycznia (sobota)
ul. Lubelska 30/32, sala teatru Komuna Warszawa
(wejście ze środkowego dziedzińca).
WSTĘP WOLNY

Informacje i zgłoszenia na wystawę
Krzysztof Żwirblis, tel. 501 630 274, zwirblis[at]gmail.com
***
Każdy z nas jest takim „muzeum”. Każdy ma własną historię i zainteresowania. W filmie Krzystofa Żwirblisa mieszkańcy Kamionka i Grochowa opowiadają historie związane z tą częścią miasta i pokazują pamiątkowe przedmioty, które staną się eksponatami na wystawie.

***
Projekt „Projekt „Przyjęcia! Działania dla ludzi” ze środków Urzędu m.st. Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku i” jest dofinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku
***
Projekt „Przyjęcia! Działania dla ludzi” realizują:
Komuna// Warszawa
Strefa Wolnosłowa