Home / aktualności / Zrób siebie ostatni raz w sezonie!

Zrób siebie ostatni raz w sezonie!

Zapraszamy na ostatnie dwa pokazy najgorętszego spektaklu  tanecznego sezonu 2016/2017 – „Zrób siebie” Marty Ziółek, pokazywanego już ponad 30 razy w Polsce, a także w Bukareszcie i Tel-avivie. Za reżyserię spektaklu Marta Ziółek otrzymała nagrodę na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Reżyserskiej INTERPRETACJE w Katowicach.

Komuna// Warszawa
ul. Lubelska 30/32
7, 8 czerwca, godz. 19.00 [uwaga! właściwa godzina to 19.00 – przepraszamy za pomyłkę!]

Sprzedaż biletów przez ewejściówki

Cena: 30 zł

choreografia: Marta Ziółek
dramaturgia: Anka Herbut
wykonanie: Marta Ziółek, Agnieszka Kryst, Ramona Nagabczyńska, Robert Wasiewicz, Paweł Sakowicz, Katarzyna Sikora, Maria Kozłowska, Lubomir Grzelak, Dominika Olszowy
muzyka: Lubomir Grzelak
scenografia i wizualizacja: Dominika Olszowy
wideo i oprawa graficzna: Krzysztof Bagiński
zdjęcia: Witek Orski, Dawid Grzelak
reżyseria świateł: Karolina Gębska
koordynacja produkcji: Ewa Paradowska
produkcja: Komuna// Warszawa
premiera: 20 maja 2016, Komuna// Warszawa
czas trwania: 65 minut

 

Obiektem eksperymentu jest grupa pięciu performerów, którzy na czas performansu przybierają imiona: High Speed, Coco, Lordi, Glow i Beauty. Przewodniczką po tym doświadczeniu jest Marta Ziółek jako Angel Dust. Indywidualne cielesne monologi przenikają się tu z hybrydowym treningiem grupowym i transową praktyką złożoną z rave, jogi kundalini, latino flow i dancehallu. Znajdujemy się gdzieś pomiędzy siłownią, imprezą techno a korporacyjnym kościołem mindfulness.

Marta Ziółek – choreografka i performerka, absolwentka School for New Dance Development (SNDO) w Amsterdamie. Na Uniwersytecie Warszawskim studiowała na Międzynarodowych Interdyscyplinarnych Studiach Humanistycznych (MISH). W 2011 była stypendystką danceWEB na ImPulsTanz – Vienna International Dance Festival. W 2012 uczestniczyła w europejskiej platformie „Europe in Motion”, przeznaczonej dla młodych choreografów. W 2013 została stypendystką the Amsterdam Fund for the Arts. W swojej pracy skupia się poszerzaniu pola praktyki choreografii.

 

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x