Teatr: Cezary idzie na wojnę, reż. Cezary Tomaszewski

Nagrodzony na Boskiej Komedii w 2017 roku spektakl objechał cały świat, wszędzie wzbudzając entuzjastyczne przyjęcia. Rewelacyjne wykonanie “Pieśni domowych” Stanisława Moniuszki i przesłanie obalające mury nietolerancji nagradzali owacjami na stojąco widzowie w Nowym Jorku, Monachium i Santiago de Chile. Radosne i energetyczne przedstawienie Cezarego Tomaszewskiego to najlepsze otwarcie dla tęskniących za żywym teatrem –  jeśli coś może nam może pomóc wspólnie zwalczyć wirusową depresję – to będzie to “Cezary idzie na wojnę”!

W spektaklu występują:
Michał Dembiński jako Cezary Tomaszewski,
Oskar Malinowski jako Cezary Tomaszewski,
Bartosz Ostrowski jako Cezary Tomaszewski,
Łukasz Stawarczyk jako Cezary Tomaszewski,
Weronika Krówka jako Cezary Tomaszewski.

Realizatorzy: Bracia (Agnieszka Klepacka, Maciej Chorąży), Antoni Grałek, Justyna Wąsik, Klaudia Hartung-Wójciak
Produkcja: Komuna// Warszawa

Czas trwania: 50 minut

Spektakl jest częścią cyklu „Przed wojną/Wojna/Po wojnie” KomunyWarszawa, opisującego permanentny stan, w jakim znajduje się świat. Wojny mogą być zbrojne i psychologiczne, zamorskie i domowe, międzynarodowe i rodzinne. Impulsem, który skłonił K// W do zajęcia się tą tematyką, był ciąg ponurych wydarzeń z ostatnich lat: wojna na Ukrainie i Bliskim Wschodzie – Brexit – wygrana Trumpa. Coraz częściej pojawia się myśl, że wojna w Europie może przestać być historią.


Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy w ramach zadania Scena Prezentacji KW.

Data

15 Lip 2020
Expired!

Czas

19:00

Koszt

30/40 zł

Więcej informacji

kup bilet online

Lokalizacja

Komuna Warszawa, ul. Emilii Plater 31
kup bilet online
Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x
Scroll Up