Koncert: Dickaty/Olter // Ascending Order

Nowa Letnia Scena Muzyczna w siedzibie Komuny Warszawa to weekendowy cykl koncertów prezentujący najciekawsze projekty polskiej i warszawskiej niezależnej sceny muzycznej. Jest ona niezwykle dynamiczna i różnorodna, a muzycy nawzajem inspirują się i wspierają. Dlatego wydarzenia na scenie Komuny Warszawa też będą urozmaicone – zaplanowaliśmy koncerty elektroniczne, dj-sety oraz występy jazzowe i punkowe. Spotkajmy się z okazji debiutu nowo otwartej sceny, gdzie wystąpią nie tylko ci najpopularniejsi na scenie niezależnej, ale także “ulubione zespoły waszych ulubionych zespołów”.

25.07.2020, godz. 20.30

Dickaty/Olter  /  Ascending Order

Duet Raya Dickatiego i Teo Oltera powstał z improwizowanych sytuacji takich jak Warszawska Orkiestra Improwizowana czy Impro Mittingi w klubie Eufemia. Saksofon tenorowy i perkusja kontemplują klasykę jazzu, free impro i rytmiczny minimalizm.

Ascending Order to przekaz rosnącego porządku z dalekiej gęstości. #newage, #drone, #spacejamz kosmische sturm und drang.
Hello we are Ascending Order. How are you? We are here to help you relax.

Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ramach programu Hub Kultury Komuny Warszawa

Data

25 Lip 2020
Expired!

Czas

20:30

Lokalizacja

Komuna Warszawa, ul. Emilii Plater 31

Organizator

Lubię Cię Booking / Komuna Warszawa
Strona WWW
https://www.facebook.com/pg/lubiecbooking/about/?ref=page_internal
Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x
Scroll Up