Koncert: Pin Park / Dynasonic

Nowa Letnia Scena Muzyczna w siedzibie Komuny Warszawa to weekendowy cykl koncertów prezentujący najciekawsze projekty polskiej i warszawskiej niezależnej sceny muzycznej. Jest ona niezwykle dynamiczna i różnorodna, a muzycy nawzajem inspirują się i wspierają. Dlatego wydarzenia na scenie Komuny Warszawa też będą urozmaicone – zaplanowaliśmy koncerty elektroniczne, dj-sety oraz występy jazzowe i punkowe. Spotkajmy się z okazji debiutu nowo otwartej sceny, gdzie wystąpią nie tylko ci najpopularniejsi na scenie niezależnej, ale także “ulubione zespoły waszych ulubionych zespołów”.

31.07.2020, godz. 20.30

Pin Park / Dynasonic

Pin Park to Kraut-synthi-extravaganza. W 2017tym roku zadebiutowali świetnym albumem “Krautpark”. Teraz wracają by po raz pierwszy na żywo zaprezentować nowy materiał, a ich koncertowe brzmienie to prawdziwe mistrzostwo świata.

Dynasonic  – projekt w skład którego wchodzą perkusista Mateusz Rychlicki (Kristen, Kobieta z Wydm), basista Adam Sołtysik (kiedyś Pogodno) i odpowiadający za elektronikę Mateusz Rosiński (wd30) musi być skupiony przede wszystkim na rytmie. Sami nazywają tę muzykę dubwavem, ale szerokie inspiracje łączą w minimalistycznym, wyzwalającym transie.

Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ramach programu Hub Kultury Komuny Warszawa

Data

31 Lip 2020
Expired!

Czas

20:30

Koszt

20 pln

Więcej informacji

bilety online

Lokalizacja

Komuna Warszawa, ul. Emilii Plater 31

Organizator

Lubię Cię Booking / Komuna Warszawa
Strona WWW
https://www.facebook.com/pg/lubiecbooking/about/?ref=page_internal
bilety online
Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x
Scroll Up