Koncert: Potwory i Ludzie / Żal

Potwory i Ludzie

Gdyby Mark E. Smith żył i zobaczył naszą kasetę leżącą na ziemi pewnie by na nią napluł i mamrocząc coś pod nosem poszedł z celofanową siatką w kierunku pobliskiej apteki kupić sobie syrop na kaszel. Potwory i Ludzie to zespół, który na pytanie czy macie tremę przed koncertem? odpowiada: “nie, tremę to my mamy wychodząc z domu”. Anxiety rock z piwnicy na bas, perkusję, gitarę i wokal. Matematyka dla nie potrafiących liczyć, krojenie pod Feminą, budy z sajgonkami.

ŻAL

Duet elektroniczno – wokalno- gitarowy. Grają sympatyczną taneczno-piosenkową muzykę dobrą do nucenia i stukania nóżką. Wintydżową taneczną elektronikę rodem z lat 80. okraszają brudnymi gitarowymi solówkami. Ich muzyka przywodzi na myśl takie klasyki jak New Order, Bronski Beat, Massive Attack czy David Bowie. W ich instrumentarium wchodzą: analogowa drum maszyna, monofoniczny analogowy syntezator i pętle nagrane na syntezatorach, oraz gitara i wokal.


Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ramach programu Hub Kultury Komuny Warszawa

Data

07 Sie 2020
Expired!

Czas

19:00

Koszt

od 20 zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Komuna Warszawa

Organizator

Lubię Cię Booking / Komuna Warszawa
Strona WWW
https://www.facebook.com/pg/lubiecbooking/about/?ref=page_internal
KUP BILET
Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x
Scroll Up