Koncert: LXMP / O.N.E. Quintet

Nowa Letnia Scena Muzyczna w siedzibie Komuny Warszawa to weekendowy cykl koncertów prezentujący najciekawsze projekty polskiej i warszawskiej niezależnej sceny muzycznej. Jest ona niezwykle dynamiczna i różnorodna, a muzycy nawzajem inspirują się i wspierają. Dlatego wydarzenia na scenie Komuny Warszawa też będą urozmaicone – zaplanowaliśmy koncerty elektroniczne, dj-sety oraz występy jazzowe i punkowe. Spotkajmy się z okazji debiutu nowo otwartej sceny, gdzie wystąpią nie tylko ci najpopularniejsi na scenie niezależnej, ale także “ulubione zespoły waszych ulubionych zespołów”.

10.07, godz. 20.30

LXMP / O.N.E. Quintet

LXMP to elekronicznie-perkusyjny duet Macia Morrettiego i Piotra Zabrodzkiego. Mieli dużo kapel i mają dużo kapel. Wirtuozi wszystkiego czego dotkną. LADO ABC Represent.

“(…)O.N.E. to jazz, jazz podany nowocześnie, z elementami hip hopu, muzyki ludowej, w dodatku zagrany z rockowym biglem, a brzmiące potężnie, nakładające się na siebie partie saksofonu i skrzypiec, stanowiąc nieledwie nowy intrygujący dźwięk, nową jakość”. Czesław Romanowski, Festiwal Jazz Jantar

Data

10 Lip 2020
Expired!

Czas

20:30

Lokalizacja

Komuna Warszawa, ul. Emilii Plater 31

Organizator

Lubię Cię Booking / Komuna Warszawa
Strona WWW
https://www.facebook.com/pg/lubiecbooking/about/?ref=page_internal
Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x
Scroll Up