Urodzinowy Piknik Społecznościowy Radia Kapitał

Radio Kapitał gra już rok!

Z okazji pierwszych urodzin pierwszego polskiego społecznościowego radia zapraszamy przyjaciół i przyjaciółki Radia Kapitał na wspólne świętowanie. Spotkajmy się na niedzielnym pikniku w najfajniejszej miejscówce – Komuna/Warszawa / Szkoła, E. Plater 31!

Będzie się działo!

✵ debata o wartościach i wizjach Radia Kapitał – do dyskusji zapraszamy wszystkie chętne osoby, nie tylko autorów i autorki audycji!

✵ sito na żywo z Kwiaciarnia Grafiki

Akcja ma bardzo proste zasady.
Wy przynosicie koszulkę, byle jasną.
My drukujemy kapitałowe grafiki czarną farbą. Rozmiar nadruku: ~a3. Wzorki wrzucimy na wydarzenie w przyszłym tygodniu!

✵ sety DJ-skie

Mondoj
Śnieg pod palmami // Snow among palm trees
Agathe HP
I uszko I
Filip Lech & Phatrax

✵ targi niezależnych labeli

Heavy Medication Records
Saamleng
Opus Elefantum Collective
Pointless Geometry
𝓰𝓵𝓪𝓶𝓸𝓾𝓻.𝓁𝒶𝒷𝑒𝓁
enjoy life
Mondoj

Chcesz wystawić się z labelem na Pikniku Urodzinowym Radia? Napisz na kontakt@radiokapital.pl

✵✷✵

Zdajemy sobie sprawę, że już prawie nikt nie nosi maseczek, a wszyscy chcieliby rzucić się sobie w ramiona na przywitanie. Jednak codziennie dowiadujemy się o nowych zachorowaniach na koronwirusa, który większości z nas pewnie nie zaszkodzi, ale są wokół nas osoby z grup podwyższonego ryzyka – starsi i słabsi. Dla nich może skończyć się to tragicznie. Dlatego świętujmy urodziny bezpiecznie! Korzystajmy z płynów dezynfekujących jeśli nie mamy możliwości umyć rąk wodą z mydłem. Nie wymieniajmy się napojami. Próbujmy zachować od siebie jak największą odległość. Jeśli możemy – nośmy maseczki w zamkniętych pomieszczeniach i w większych skupiskach ludzi. A jeśli jesteś choć trochę przeziębiony/a – zostań w domu.

Zapraszamy również na wydarzenia poprzedzające: 1. Urodziny Radia Kapitał na Barce w piątek (3 lipca) oraz 1. Urodziny Radia Kapitał w Pardon, To Tu w sobotę (4 lipca).

Data

05 Lip 2020
Expired!

Czas

13:00 - 19:00

Koszt

wstęp wolny

Lokalizacja

Komuna Warszawa, ul. Emilii Plater 31
Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin. Kliknij, żeby przeczytać zasady polityki prywatności.
zgadzam się
x
Scroll Up