Szukaj
Close this search box.

Lokalizacja

KONCERT

DOM / Koncert!

Data

30 06 2023

Godzina

20:00

DOM wyrósł z potrzeby wspólnoty, tworzenia i grania muzyki. Przewodnim motywem DOMu jest refleksyjna, psychodeliczna podróż. I jak to bywa w takiej podróży, można trafić do raju w objęciach San Pedro, zapętlić się w Produktywności, albo rozpuścić w jedności ze wszystkim jak Niebo. 

Początek DOMu to spotkanie Twórczyń i Twórców w Szklanym Domu w Warszawie, którego prywatne mieszkania stały się sceną dla artystycznej, społecznie zaangażowanej wypowiedzi (Dziady, Pokój na MIckiewicza, Królowa Śniegu). Część kompozycji muzycznych powstała do spektaklu „Królowa Śniegu. Rytuał rozmrażania serc” (Kolektyw Aurora, 2021).

Kierownictwo muzyczne w DOMu objął Bartosz Weber, znany między innymi z zespołów MIR, Mitch and Mitch i Baaba.

Teksty piosenek napisała Aleksandra Cieślak, autorka książek, ilustratorka (m.in. Książka do zrobienia, wystawa Elementarz Empatii /Centrum Dialogu w Łodzi), zainspirowana mądrością, którą niosą Rośliny-Nauczyciele, baśniami, buddyzmem tybetańskim, wykładami Jiddu Krishnamurtiego i pięknem przyrody.

Wystąpią: Maniucha Bikont, Piotr Domagalski, Michał Fetler, Gaba Kulka, Miłosz Pękala, Olga Mysłowska, Bartosz Weber, Tomasz Ziętek

Posłuchaj płyty DOM

Otwarcie drzwi: 19:00

Start koncertu: 20:00

Koncert odbędzie się dzięki dofinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach projektu Scena Prezentacji KW.


Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin.