Szukaj
Close this search box.

Lokalizacja

PERFORMANCE

Jak przegrać wybory. Poradnik (Laszuk, Kmiecik) / PREMIERA!

Data

18 09 2023

Godzina

19:00

Cena

20zł

Łysi reklama production (Michał Kmiecik, Grzegorz Laszuk) prezentują…

Demokracja jest bezwględna – lud głosuje nogami (czyli rękami… albo jakoś tak). Jesienne wybory do parlamentu rozstrzygną (podobno) o losie Republiki. SaduraSierakowski twierdzą, że jedyną drogą do zwycięstwa jest populizm. Agata Diduszko-Zyglewska jest trójką na warszawskiej liście Lewicy. Jana Shostak startuje z ZielonymiBiałymstoku z Lewicą w Poznaniu. Michał Kmiecik i Grzegorz Laszuk – tym razem nie startują w wyborach. 

Rok temu zadebiutowali jako Łysi Reklama Production multimedialnym stand up-em “Jak zmusić ludzi do szczęścia”. Kontynuując serię poradniczą w polskim teatrze KmiecikLaszuk skupią się na bieżącej polityce. “Jak przegrać wybory. Poradnik” odpowie na wszystkie Wasze pytania: gdzie postawić krzyżyk, którą wybrać partię, co kupić na śniadanie i z kim pójść na (powyborczą) kolację. Performatywnie utalentowani, intelektualnie odważni, wizualnie zaskakujący, muzycznie progresywni – Łysi Reklama Production na rzecz demokracji!

Spekatkl dofinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ramach projektu Komuna Warszawa – Społeczna Instytucja Kultury.


Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin.