KONCERT

04 06 2021

godzina

wstęp wolny

KINGA to połączenie trzech osobowości, jednocześnie odmiennych i podobnych, zarówno pod względem muzycznym jak i charakterologicznym. Kinga lubi spacery, kwiaty, poezję, malarstwo dwudziestowieczne, literaturę feministyczną, muzykę symfoniczną, hip hop i minimalizm. Kinga pochodzi z Warszawy, lecz aktualnie jej 1/3 przebywa na stałe w Niemczech, 1/3 w Danii, a 1/3 w Polsce. We wrześniu okazała się jej pierwsza płyta.

Bartosz Szablowski – Naukę gry na perkusji rozpoczął w 10 roku życia. Ukończył z wyróżnieniem ZPSM II stopnia im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska) na wydziale jazzu w klasach Czesława Bartkowskiego i Krzysztofa Gradziuka. Absolwent studiów I stopnia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (Jazz i muzyka estradowa) w katedrze dr Adama Buczka. Laureat międzynarodowych konkursów.
Emilia Gołos – Pianistka, improwizatorka i kompozytorka, absolwentka Wydziału Jazzu na „Bednarskiej” w Warszawie, obecnie studentka Hochschule für Musik und Tanz w Kolonii. Współtworzy zespoły Tropical Soldiers in Paradise i Travel Adapter, współpracuje również z wieloma muzykami z różnych środowisk muzycznych.
Natan Kryszk – polski Saksofonista i artysta pochodzenia żydowskiego. Łączy muzykę: jazzową, tradycyjną, improwizowaną, elektroniczną, eksperymentalną i hiphopowo-popularną. Znany z zespołu PokusaWarsaw Improvisers Orchestra i wielu projektów improwizowanych. Współpracuje z zespołami takimi jak: Rosa Vertov, Julian Uhu, Jesień, Mięśnie, Szelest Spadających Papierków, Cosovel, czy Lutto Lento. Tworzy muzykę do spektakli teatralnych i tanecznych Darii Kopiec, Justyny Sobczyk, Irada Mazaliacha i Marty Ziółek.

kingamotyl.bandcamp.com

Performance odbędzie się dzięki dofinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach projektu Scena Prezentacji KW.

Partnerzy Letniej  Sceny Komuny Warszawa: