KONCERT

Morświn

Data

09 07 2021

godzina

20:00

Cena

od: 40 zł
Morświn

Najpierw byli Tekla i Marcin, Tekla gra na basie, a Marcin nie gra, ale gada, zakładali różne zespoły, najpierw grali jako duet, a potem zaczęli jako trio, a potem jako kwartet, a kiedyś grali jako kwintet.

W tym roku nagrali suitę Rewolucjaaaa, gdzie podmiotów wykonawczych jest aż czternaście. W czasie najstraszliwszej izolacji kilkunastu polskich artystów, na prośbę duetu, nagrało na swoich instrumentach, zupełnie niezależnie od siebie, to co grało w ich duszach. Marcin Świetlicki i Małgorzata Tekiel zespawali, posklejali te dźwięki i tak właśnie powstała suita Rewolucjaaa. Zupełnie naturalne było zaproszenie do zespołu Alicji Białej, która wraz z Dorotą Kwiatkowską, zrobiła film.

Na początku roku 2021 Karrot Kommando wyda debiutancką płytę Morświna, na której znajdzie się Rewolucjaaa i kilka przebojowych piosenek. Trzon zespołu to Małgorzata Tekla Tekiel – bas, Marcin Świetlicki – głos, Paulina Owczarek – saksofon barytonowy. Grają muzykę ponadgatunkową. Głośno i cicho. Szybko i wolno. Na siedząco, na stojąco, nawet na leżąco.

Koncert odbędzie się dzięki dofinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach projektu Scena Prezentacji KW.

Partnerzy Letniej  Sceny Komuny Warszawa:


Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin.