Szukaj
Close this search box.

Jak przegrać wybory. Poradnik, reż. Grzegorz Laszuk, Michał Kmiecik


Łysi reklama production (Michał Kmiecik, Grzegorz Laszuk) prezentują…

Demokracja jest bezwględna – lud głosuje nogami (czyli rękami… albo jakoś tak). Jesienne wybory do parlamentu rozstrzygną (podobno) o losie Republiki. Sadura i Sierakowski twierdzą, że jedyną drogą do zwycięstwa jest populizmAgata Diduszko-Zyglewska jest trójką na warszawskiej liście LewicyJana Shostak startuje

Demokracja jest bezwględna – lud głosuje nogami (czyli rękami… albo jakoś tak). Jesienne wybory do parlamentu rozstrzygną (podobno) o losie Republiki. Sadura i Sierakowski twierdzą, że jedyną drogą do zwycięstwa jest populizmAgata Diduszko-Zyglewska jest trójką na warszawskiej liście LewicyJana Shostak startuje z Zielonymi w Białymstoku  Lewicą w Poznaniu. Michał Kmiecik i Grzegorz Laszuk – tym razem nie startują w wyborach. 

Michał Kmiecik i Grzegorz Laszuk – tym razem nie startują w wyborach. 

Rok temu zadebiutowali jako Łysi Reklama Production multimedialnym stand up-em “Jak zmusić ludzi do szczęścia”. Kontynuując serię poradniczą w polskim teatrze Kmiecik i Laszuk skupią się na bieżącej polityce. “Jak przegrać wybory. Poradnik” odpowie na wszystkie Wasze pytania: gdzie postawić krzyżyk, którą wybrać partię, co kupić na śniadanie i z kim pójść na (powyborczą) kolację. Performatywnie utalentowani, intelektualnie odważni, wizualnie zaskakujący, muzycznie progresywni – Łysi Reklama Production na rzecz demokracji!

Wydarzenie dofinansowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ramach projektu Komuna Warszawa – Społeczna Instytucja Kultury.

Ta strona używa plików cookie, aby prowadzić statystyki na temat odwiedzin.